Ceny Broszura Rejestracja! 

Nauka niemieckiego w Wiedniu - Austrii
Kursy niemieckiego w szkole językowej ActiLingua Academy


Szkoła językowa

Dlaczego warto zdecydować się na kurs w ActiLingua Academy?


Deutsch lernen Wien

Nauka niemieckiego w typowo wiedeńskiej atmosferze. W ActiLingua Academy profitują Państwo z naszego 20-letniego doświadczenia oraz nowoczesnych metod nauczania w małych, międzynarodowych grupach. Nasze kursy organizowane są całorocznie, dla wszystkich poziomów oraz zgodnie z zainteresowaniami naszych klientów. ActiLingua - to idealna szkoła języka niemieckiego w Wiedniu.

Deutsch lernen in Wien

Kursy niemieckiego

dla dorosłych (od 16 lat) & dla młodzieży 12-17 & 16-19 lat


Sprachschule

Nowoczesne zajęcia językowe w świeżo wyremontowanym budynku blisko centrum miasta. Oferujemy specjalne kursy przygotowawcze do studiów, dla nauczycieli oraz kursy odpowiadające Państwa zainteresowaniom. W naszej bibliotece do Państwa dyspozycji znajdują się różnego rodzaju media. Początek kursu: co tydzień.
Kurs wakacyjny i szkoła letnia dla młodzieży: łączą w sobie różnego rodzaju możliwości spędzania czasu wolnego z przyjaciółmi oraz motywujący kurs języka niemieckiego prowadzony przez wysoko wykwalifikowanych lektorów.

Deutschkurse in Wien

Zakwaterowanie

W rezydencji szkoły, w mieszkaniu lub u rodziny


Deutschkurse

Czuj się jak u siebie w domu! Oferujemy Państwu zakwaterowanie w jednym z przyjemnie urządzonych apartamentów typu Standard lub Superior w nowoczesnej rezydencji szkoły ActiLingua Residence lub u rodziny, gdzie poczują się Państwo jak u siebie w domu. W lecie natomiast mogą Państwo doświadczyć prawdziwie międzynarodowej atmosfery w jednym z domów studenckich.

Unterkunft in Wien

Czas wolny

Bogaty program kulturalno-rozrywkowy


Deutsch lernen Wien

Wiedeń - miasto kultury i sztuki! Tutaj mają Państwo możliwość wykorzystać swoją znajomość języka niemieckiego i odkryć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne części miasta, biorąc udział w wycieczkach, zwiedzając miasto z przewodnikiem lub oglądając filmy.

Freizeit in Wien


Deutsch lernen in Wien - Top


 

Special offers Photos, videos and slideshows