Program & poziomy kursów European Framework* Metody Certyfikaty Plan zajęć

Plan zajęć

Czy zajęcia odbywać się będą rano czy po południu, zależy od poziomu grupy, do której zostaną Państwo przydzieleni w pierwszy dzień kursu! Zajęcia odbywają się o następujących godzinach:

Kurs standardowy

09:00 - 10:30 zajęcia
10:30 - 10:45 przerwa
10:45 - 12:15 zajęcia
lub
14:15 - 15:45 zajęcia
15:45 - 16:00 przerwa
16:00 - 17:30 zajęcia

Kurs intensywny
(dodatkowe zajęcia w minigrupkach)

12:30 -14:00 zajęcia
lub
17:45 - 19:15 zajęcia

Kurs wakacyjny

9:00 – 12:15 kurs wakacyjny I i kurs wakacyjny II
12:15 – 14:00 dodatkowe zajęcia w ramach kursu wakacyjnego II

Test klasyfikacyjny

Na podstawie pisemnego testu klasyfikacyjnego oraz ustnej rozmowy klasyfikacyjnej zostaną Państwo przydzieleni do odpowiedniej grupy.
W części pisemnej testu, trwającej 60 minut, sprawdzany jest stopień znajomości gramatyki niemieckiej, rozumienie tekstu pisanego oraz umiejętność pisania tekstów w języku niemieckim. Test jest dołączony do dokumentów zgłoszeniowych lub można go wypełnić na naszej stronie internetowej.

Prosimy o przesłanie nam wypełnionego testu najpóźniej do poniedziałku przed rozpoczęciem kursu drogą faksową, mailową lub pocztową. W przeciwnym wypadku będą Państwo mogli rozpocząć kurs dopiero we wtorek.

Więcej informacji na temat poziomów kursów oraz jak będzie wyglądał pierwszy dzień kursu.